Tallinna Sadama uued aumärgid

Kevadel pöördus meie poole Tallinna Sadama disainer sooviga uuendada Sadama töötajatele antavate aumärkide (staažimärkide) kujundust. Oleme Tallinna Sadamaga koostööd teinud juba alates 2000ndate aastate algusest, kuid aeg läheb edasi ja vanade aumärkide disain oli oma aja ära elanud.

Koos kliendiga jõudsime järeldusele, et uus staažimärk võiks olla modernsema väljanägemisega, samas soliidne ning kantav pintsaku või kostüümi revääril.

Tallinna Sadama staažimärgi kujundamine

Kujunduse tegi meie kunstnik Kairin Koovit, kelle inspiratsiooniallikaks oli Tallinna Sadama korporatiivgraafika. Uue märgi kujunduses on kasutatud siniseid toone ning mulli ja ankrumotiive.

Tallinna Sadama staažimärgid

Rinnamärk on valmistatud 925 prooviga hõbedast ning kaetud läbipaistva sinise kuumemailiga. Läbi kuumemaili paistavad emailipesa põhjas olevad kujundid, mis paiknevad erinevatel kõrgustel - sellest ka sinise emaili erinevad toonid.

Märgil olevad hõbedased ankrud tähistavad töötaja staaži, iga hõbedane ankur 10 aastat. Valmistasime kokku nelja erineva ankrute arvuga märki - 10, 20, 30, 40 aastat.

Tallinna Sadama 20 aasta staažimärk