Tallinna Sadama uued staažimärgid

Kevadel pöördus meie poole Tallinna Sadama disainer sooviga uuendada Sadama töötajatele antavate aumärkide (staažimärgid) kujundust. Oleme Tallinna Sadamaga koostööd teinud juba alates 2000ndate aastate algusest, kuid aeg läheb edasi ja vanade aumärkide disain oli oma aja ära elanud.

Koos kliendiga jõudsime järeldusele, et uued staažimärgid võiks olla modernsema väljanägemisega, samas soliidsed ning kantavad pintsaku või kostüümi revääril.

Tallinna Sadam märgi kujundamine

Kujundus ja valmistamine

Kujunduse tegi meie kunstnik Kairin Koovit, kelle inspiratsiooniallikaks oli Tallinna Sadama korporatiivgraafika. Uue märgi kujunduses on kasutatud siniseid toone ning mulli ja ankrumotiive.

Tallinna Sadam staažimärgid

 

Staažimärgid on valmistatud 925 prooviga hõbedast ning kaetud läbipaistva sinise kuumemailiga. Läbi kuumemaili paistavad emailipesa põhjas olevad kujundid, mis paiknevad erinevatel kõrgustel – sellest ka sinise emaili erinevad toonid.

Märgil olevad hõbedased ankrud tähistavad töötaja staaži, iga hõbedane ankur 10 aastat. Valmistasime kokku nelja erineva ankrute arvuga märki – 10, 20, 30, 40 aastat.

 

Tallinna Sadama aumärk

Kliendikogemus, Rinnamärgid, Staažimärgid , , , , , , , , , , , , , , ,