Staažimärkide kujundamine ja valmistamine

Staažimärgid

Iga töötaja individuaalne panus on ettevõtete arengus ääretult oluline ning väga paljud organisatsioonid tõstavad esile parimaid saavutusi ja tublimaid töötajaid, kinkides neile näiteks parima töötaja rinnamärgi või aumärgi. Hea eeskuju on nakkav ning motiveerib ka teisi töötajaid pingutama.

Üha rohkem ettevõtteid on edukalt tegutsenud Eestis juba kümme ja rohkem aastat ning oma lojaalsete töötajate tunnustamiseks kasutatakse erinevaid rinnamärke, mille kujunduses märgitakse ära töötaja staaž. Personalijuhtidele on see hea võimalus tõsta töötajate kuuluvustunnet organisatsiooni ning tänada pikaajalise panuse eest.

staažimärgid

Nii staažimärgid kui ka parima töötaja märk võivad olla täiesti eraldi tunnustus või osa laiemast motivatsioonipaketist, näiteks koos rahalise preemiaga.

Iga töötaja on unikaalne ning armastab teistest eristude, ometi on hea kui töötajate väljanägemises on teatud ühtne joon ning töötajad saavad näidata uhkusega oma kuuluvust kollektiivi. Mitmete ettevõtete töötajad kannavad väikeseid rinnamärke või reväärimärke oma igapäevase riietuse juures. Kuna tegemist on väikese, kuid olulise ehtega, siis on oluline rinnamärgi kvaliteet ning materjal.

Kliendid meistKüsi lisa

Rinnamärgid | Teenetemärgid

Mansetinööbid | Lipsunõelad | Prossid ja rinnanõelad | Kaelaehted | Ärikingitused | Medalid ja mündid

Staažimärkide galerii

Kuidas tellida staažimärke?

Iga meie teostatud töö luuakse kolme-etapilise teekonna käigus.
 1. 1
  Visioon

  Visiooni etapis analüüsime läbi kliendi või meie poolt tehtud visandi ning töötame selle põhjal välja läbimõeldud disaini. Ehted ja märgid on väikesed ja iga detail mängib nende juures olulist rolli – seetõttu keskendume esmajärjekorras sümbolite  selgusele ning seame iga töö puhul eesmägiks toote esteetilisuse, materjalikasutuse põhjendatuse ja vastupidavuse.

 2. 2
  Teostus

  Teostamise etapis anname tootele vormi, kasutades selleks meie meistrite käsitööoskuste ja tänapäevase tehnika parimat kombinatsiooni.

 3. 3
  Valmis toode

  Valmis toote pakendame kinkekarpi, andmaks sellele auväärselt terviklikku ja esteetilist vormi.

MIDA ÜTLEVAD KLIENDID

REFERENTSID

Küsige lisa

Saatke meile päring ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Nimi

Email

Telefon

Teie kiri

Lisa fail (kuni 2 MB)