Roman Tavasti e-poe kasutamise juhend

Roman Tavasti e-poest on lihtne osta.

Valige toode – Tooted on jagatud tootegruppidesse (sõrmused, lipsunõelad jne). Meelepärase toote leidmist aitab lihtsamaks muuta otsingufilter.

Lisage toode ostukorvi – Ostukorvis on võimalik muuta toodete kogust, eemaldada tooteid, valida kohaletoimetamise viisi (pakiautomaat, kuller, tulen ise järgi). Soovi  korral on võimalik jätkata ostmist vajutades menüüs valikut e-pood. Kui olete aga oma valikus kindel, siis saate suunduda tellimust vormistama vajutades nuppu „Mine maksma“.

Sisestage kontaktandmed ning valige makseviis – Olge kontaktandmete sisestamisel hoolikas, sest need võetakse aluseks toodete kohaletoimetamisel. Toodete eest on võimalik tasuda internetipangas läbi Maksekeskuse (Swedbank, SEB pangalink jne), krediitkaardiga või arve alusel ülekandega.

Meie e-poest ostetud toodetel on 30 päevane tagastusõigus ja 5 aastane garantii.

Enne ostu sooritamist tutvuge kindlasti ka e-poe kasutamise üldtingimustega.

 

Roman Tavasti e-poe kasutamise üldtingimused / müügileping

1. Üldsätted

1.1. Käesolev leping (edaspidi üldtingimused) kehtib Roman Tavast OÜ ja kõigi Ostjate vahel, kes ostavad või tellivad Roman Tavasti e-poe (edaspidi E-pood) vahendusel tooteid või teenuseid.

1.2. Lisaks käesolevatele üldtingimustele reguleerivad E-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. Roman Tavast OÜ jätab endale õiguse muuta E-poe kasutamise üldtingimusi ning toodete hindu, teatades sellest internetilehel romantavast.ee. Üldtingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel romantavast.ee.

2. Tellimuse vormistamine ja ostukorv

2.1. Valige E-poest endale meelepärane tootekategooria (sõrmused, mansetinööbid vms), seejärel kuvatakse vastavas kategoorias olevad tooted. Klikkides meelepärasele tootele, saate valida sobivad parameetrid ning lisada selle ostukorvi. Ostukorvi lisamiseks on vajalik klikkida nupule „Lisa ostukorvi“.

2.2. Kui olete toote lisanud ostukorvi, siis on teil võimalus jätkata E-poes toodete sirvimist vajutades nuppu „Vaata veel ringi“ või suunduda koheselt tellimust vormistama, vajutades nuppu „Vaata ostukorvi“. Kui otsustate jätkata E-poes toodete vaatamist, siis hiljem on teil võimalik ostukorvi suunduda klikkides lehe ülaservas olevat kollast kirja „Ostukorv“.

2.3. Ostukorvi vaates näete kõiki tooteid, mille olete ostukorvi lisanud. Tooteid on võimalik eemaldada vajutades toote nime ees olevat punast ristimärki. Samuti on võimalik muuta toote kogust, kasutades koguse kõrval olevaid + ja – märke. Ostukorvi vaates on ka võimalus valida transpordiviisi (tulen ise järgi, kulleriga vms). Valige sobiv transpordiviis ning transpordikulu lisandub ostukorvi summale. Kui soovite suunduda maksma, siis klikkige nupul „Edasi“.

2.4. Kontaktandmete ning makseviisi valiku lehel tuleb sisestada tellija kontaktandmed ning seejärel valida makseviis (pangalink, krediitkaart, arvega tasumine vms).

2.5. Toodete müügileping loetakse sõlmituks ning leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Roman Tavast OÜ arvelduskontole. Ostja tahteavaldus loetakse siduvaks alates makseviisi valiku kinnitamisest.

3. Hinnad

3.1. Kõik E-poes kuvatavad hinnad sisaldavad käibemaksu vastavalt Eesti Vabariigis kehtestatud määrale. Hinnale võivad lisanduda muud riiklikud ja kohalikud maksud.

3.2. Toodete hinnad kehtivad ainult tellitud toodete eest tähtaegsel tasumisel. Tähtaegselt tasumata tellimused tühistatakse.

3.3. Transpordihind sisaldab käibemaksu vastavalt Eesti Vabariigis kehtestatud määrale. Kui ostetud tooted saadetakse Eestist välja, siis võivad lisanduda sihtriigi kohalikud maksud (toll jms). Sihtriigi kohalike maksude tasumise ja võimalike tolliprotseduuride eest Roman Tavast OÜ vastutust ei võta.

4. Tellimuse eest tasumine

4.1. Tellimuse eest on võimalik tasuda

4.1.1.        Internetipanga kaudu läbi Maksekeskuse keskkonna (Swedbank, SEB ja teiste pankade pangalink)

4.1.2.        Krediitkaardiga läbi Maksekeskuse keskkonna (VISA või Master)

4.1.3.        Arvega – valides makseviisik arvega tasumise, saadetakse tellimuse esitamisel teile tellimuse kinnitus e-postiga. Tellimuse kinnituse alusel saate sooritada ülekande 3 päeva jooksul.

4.2. Tellimus tühistatakse kui ostusumma ei ole laekunud 5 päeva jooksul tellimuse esitamisest.

5. Toodete kohaletoimetamine ja tarneaeg

5.1. Peale toodete eest tasuda oleva summa laekumist Roman Tavast OÜ arveldusarvele toimetatakse tooted teile kohale teie poolt tellimuse esitamise käigus valitud viisil.

5.2. Tooted toimetab Eestis kohale posti- või transpordifirma kuni 7 päeva jooksul. Rahvusvaheliste saadetiste transpordiaeg sõltub sihtriigi postiasutuse kiirusest ning Roman Tavast OÜ selle eest ei vastuta. Tavapärane rahvusvaheline saadetis jõuab kohale 7 kuni 30 päeva jooksul.

5.3. Tooted toimetatakse tellimuse esitamisel sisestatud aadressile. Aadressi pärast tellimuse esitamist muuta ei ole võimalik.

5.4. Tooted, mis on e-poes tähisega “Laos”, antakse transpordifirmale üle hiljemalt 5 päeva jooksul tellimuse eest tasumisest. Tooted, mis on e-poes tähisega “Saadaval järeltellimisel”, antakse transpordifirmale üle hiljemalt 30 päeva jooksul tellimuse eest tasumisest.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Pärast toodete eest tasumist, kuid enne nende nende üleandmist transpordifirmale, on võimalik tellimus tühistada, teatades tühistamise soovist e-posti aadressil info@romantavast.ee või telefonil 6 997 302. Tühistamise teates on vaja esitada tellija nimi, tellimuse/arve number ning tellija arveldusarve number ostusumma tagastamiseks.

6.2. Peale toodete kättesaamist on 30 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup ei vasta nõuetel, st ei ole tavapärase kvaliteediga või ei vasta spetsifikatsioonile, siis on võimalus 30 päeva jooksul toode tagastada või vahetada välja mõne muu toote vastu, teatades vastavast soovist e-posti aadressil info@romantavast.ee või telefonil 6 997 302. Teates on vajalik esitada tellija nimi, tellimuse/arve number ning  arveldusarve number. Kasutamistunnustega või kahjustatud toodete tagastamisest on Roman Tavast OÜ-l õigus keelduda.

6.3. Tellimuse tühistamisel punktis 6.1 sätestatud juhul või tellimusest taganemisel punktis 6.2 sätestatud juhul tagastatakse ostu eest tasutud summa. Ostusumma tagastatakse arveldusarvele hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate esitamisest, eeldusel, et olete sama tähtaja jooksul kauba tagastanud, v.a. käesolevate üldtingimuste punktis 6.4 ja 6.6.

6.4. Tagastatud toode peab olema komplekte ning kahjustamata. Kasutatud toote tagastamisest võib Roman Tavast OÜ keelduda.

6.5. Toote tagastamisega seotud kulud kannab Ostja.

6.6. Kui tagastatav toode (või toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud toote mittesihipärasest kasutamisest või muudest asjaoludest, mis ei ole tingitud Roman Tavast OÜ-st, on Roman Tavast OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine toote eest tasutud ning tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks esitab Roman Tavast OÜ Ostjale tasaarvestamise avalduse tellimuse vormistamisel teatatud e-posti aadressile. Juhul, kui Ostja ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Ostjal õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud kannab pool, kelle seisukoht osutus põhjendamatuks.

7. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

7.1. Roman Tavast OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse eest, mis ilmnevad 5 aasta jooksul arvates toodete Ostjale üleandmisest.

7.2. Roman Tavast OÜ ei vastuta:

7.2.1.        Ostja süül toote halvenemise või kahjustumise eest.

7.2.2.        Puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase või hooletu kasutamise tagajärjel.

7.2.3.        Toote tavapärase füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

7.3. Toote nõuetele mittevastavuse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda lepingust.

7.4. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa Ostja poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates lepingust taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

7.5. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Ostjal ka muud seadusest tulenevad õigused.

8. Vastutus

8.1. Mõlemad lepingupooled vastutavad käesolevast lepingust tulenevate kohustuste nõuetekohase ja õigeagse täitmise eest.

8.2. Roman Tavast OÜ ei vastuta tekitatud kahju eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaolust, mida Roman Tavast OÜ ei saanud mõjutada.

8.3. Mõlemad lepingupooled vastutavad teisele poolele käesolevate üldtingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel. Rahaline vastutus ei ületa tellitud toodete kogumaksumust.

9. Muud tingimused

9.1. E-poes olevad tootepildid on illustratiivsed.

9.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Roman Tavast OÜ jätab endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 10 tööpäeva jooksul ostu sooritamisest.

9.3. Roman Tavast OÜ-l on õigus tehingut mitte teha või sellest taganeda, kui ilmneb, et E-poes kuvatud toote hind või spetsifikatsioon ei vasta tegelikkusele või on ekslikult esitatud. Vastava õiguse teostamiseks peab Roman Tavast OÜ tagastama ostusumma või esitama sellekohase teate.

10.   Lõppsätted

10.1. Kõiki E-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

10.2. Ostja annab Roman Tavast OÜ-le õiguse kasutada ostu sooritamisel sisestatud e-posti aadressi kommertsteadete edastamiseks. Roman Tavast OÜ-l ei ole õigust anda teatavaks saanud kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele (välja arvatud toodete transpordi korraldamiseks või seadustes sätestatud juhtudel).

10.3. Roman Tavast OÜ esitatud teated loetakse kättesaaduks kahe tööpäeva möödumisel teate saatmisest Ostja avaldatud e-posti või postiaadressile.

10.4. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

10.5. Käesoleva lepingu täitmisel tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.