SA Archimedese Teadusaastat korraldav meeskond on väga tänulik Roman Tavasti kiire ja vastutuleliku teeninduse ning professionaalsete soovituste eest. Teadusaasta saadikutele ja parimatele esindajatele antav Teadusaasta hõbedast rinnamärgi idee sai teoks kõigest 1 nädalaga.

Saime sõrmused kätte ning kõik on väga rahul ja tunnistasid ka seda, et tasus oodata! Aitäh Teile!

Saime sõrmused kätte ja oleme väga rahul. Need on veel ilusamad, kui ette oskasime kujutada. Suur suur aitäh!!

Merili Kask Abja Gümnaasium

Märgid on nii ilusad! Tõesti, suurepärane tulemus. Aitäh!

Maarja Karmin - Koostöösuhete ja toetustegevuse juht Swedbank AS

Kui kõige paremaid soove ei õnnestu õigetesse sõnadesse panna, siis peab kingitus seda Sinu eest tegema. Tähtis on ka loodav emotsioon ja edasi antav tähendus. Tänu Roman Tavastile sai loodud ainulaadne kingitus, mis on väärt mälestus kogu eluks ja samas ka praktiline meene igapäevaseks kasutamiseks. Täpselt kõik see, mida IIZI meeskond oma juhile sünnipäevaks soovis kinkida.

Maria Plees - Turundus- ja müügijuht IIZI Kindlustusmaakler AS

Aitäh Teile meeldiva koostöö eest, mille tulemusena nii ilusad sõrmused valmisid!

Sõrmused jõudsid kenasti kohale ning kõik oli nii, nagu kokku lepitud! Tänan Teid tehtud töö eest! Sõrmused vastavad algsele kavandile ning näevad suurepärased välja! Olen väga rahul!

Jan Margen Vau - Paide Ühisgümnaasiumi 40. lennu abiturient Paide Ühisgümnaasium

Sõrmused on nüüd jagatud ja oleme nendega väga rahul. Igatahes suur-suur aitäh suurepärase töö eest!

On suur rõõm, kui koostöös sünnib midagi suuremat. Aitäh, et aitasite luua Eesti 100. sünnipäevaks uue traditsiooni - 100 õpetajapäeva tähistamise! Traditsiooni rikastab seesama märk toredasti ja väärikalt. Kogu protsess kulges sujuvalt ja tulemus on just selline, millest unistasime. Palju tänu meie projektijuhile Kaljule ja kogu te meeskonnale!

Saime sõrmused kätte. Suured tänud Teile, oleme VÄGA rahul ja VÄGA õnnelikud! 🙂 ei suuda Teid kuidagi tänada. Suuuuuuuuuurte tänudega

Orissaare Gümnaasiumi 12. klass Orissaare Gümnaasium