Kuidas käib rinnamärkide tellimine?

Rinnamärkide tellimine hakkab peale sinu soovist neid oma töötajatele, äripartneritele või klientidele tellida. Sul võib olla märgi kavand juba valmis või kujundame selle meie koostöös sinuga. Ükskõik kumb variant sulle sobib, oled oodatud meiega ühendust võtma.

Kuidas sa rinnamärke kasutada soovid?

Kui oled meile oma märkide tellimise soovist teada andnud, küsimegi esimese asjana sinult, kuidas neid kasutatakse ja kellele need antakse, sest rinnamärgid ja korporatiivehted on mitme otstarbega:

  • messil jagatavad odavamad logomärgid,
  • töötajate riietuse juurde käiv rinnamärk, väärikam kui eelmine,
  • väga kvaliteetsed ehted, millega ettevõte soovib töötajaid tänada, tunnustada staaži või silmapaistvate saavutuste eest. Inimene, kes märgi saab, peab tundma, et sellega seotud tänu ja tunnustus on tema panusega kooskõlas.

Kõik need rinnamärgid on sootuks erinevast hinnaklassist ja sellepärast peame teadma, mida ja milleks me tegema hakkame.

Rinnamärkide tellimine

 

Milline on sul rinnamärkidele planeeritud eelarve?

Järgmisena oleks vaja paika panna, kui suur on rinnamärkidele planeeritud eelarve. Kas see on näiteks kolm või kolmkümmend eurot. Kui hinnatase on suures plaanis paigas, siis teame, mida soovitada. NB! Tegemist ei ole veel hinnapakkumisega. Sinna me alles jõuame.

Kui eelarve on paigas, siis teame, kas kasutame oma hea Hiina partneri teeneid või valmistame märgid oma Tallinna töökojas ise.

Kujundame koos rinnamärgi

Kui sul on kavand juba olemas, vaatavad meie disainerid selle oma pilguga üle. Kõikide kavandite järgi ei saa eset tehnilistel põhjustel valmis teha, nii et vajadusel muudame midagi koos sinuga. Mõnikord on klientidel graafilise disaineri tehtud kavand, kes ei ole metallitöö spetsiifikaga kokku puutunud, ja seetõttu ei olegi võimalik mõnda asja teoks teha, ehkki paberil või arvutiekraanil näeb see väga ilus välja.

Kui tegemist on ettevõttega, kelle sümboolika nõuded on väga jäigad, siis on juhtunud sedagi, et rinnamärk on jäänud tellimata, sest reeglid ei luba midagi muuta. Enamjaolt lubatakse siiski väikseid muudatusi teha ja me oleme saanud kenasti kokkuleppele.

Rinnamärkide kujundamineRinnamärgi kujundamine

Kui tellid kujunduse meie käest, on meil selle üle muidugi hea meel. Muide, lubame, et kujundame nii kaua, kuni sa rahule jääd. Me ei võta kujundamise eest tunnitasu, vaid lepime sinuga hinna kokku ja nii jääb. Hinnad on muidugi väga erinevad, lihtsamad tööd on soodsamad ja tervet ehtesarja hõlmav disain maksab rohkem.

Mis puutub disaini endasse, siis kui soovid selle tellida meilt, kasutame mõnda sinu ettevõtte logo fragmenti või muud ettevõtte või tegevusvaldkonna mõttes tähenduslikku elementi ning kujundame sellest soliidse ja kauni märgi.

Rinnamärgi disainimine on tehniline töö. Tihti soovitakse selle peale ka mitmesuguseid detaile ja mõnikord isegi peenikest teksti või graafikat. Tehnilistest nõuetest lähtumine on suur osa märkide ja üldse korporatiivehete kujundamise tööst. Paberil või arvutiekraanil saab teha mida iganes, aga metalli seda tihti edasi kanda ei saa.

rinnamärgidAstlanda Ehituse rinnamärgid 585 kullast ning 925 hõbedast emailmärk

Hinnapakkumine

Kui disain on valmis ja kogus ning materjalid kokku lepitud – meil on olemas arusaamine, kui suur on töömaht ning materjallikulu–, saame teha hinnapakkumise. Selle käigus on sul veel võimalik materjalide suhtes ümber mõelda, kui esialgne pakkumine sinu eelarvesse näiteks ei mahu või vastupidi, oled otsustanud eksklusiivsemate materjalide kasuks. Või hoopis kolmas variant: tahtsid tellida kalleid märke, aga nüüd soovid lisaks ka odavamaid Hiina omi. Kõike saab.

Mis on rinnamärkide valmimise tähtaeg?

Kui kujundus on paikas ja hinnas kokku lepitud, valmivad märgid 4–5 nädalaga. Kui on väga-väga vaja, siis oleme suutelised ka operatiivsemalt väiksema partii märke valmis tegema, aga üldiselt on siis tegemist ikkagi ekstreemjuhtumiga.

Valmistamise protsess

Nüüd lepime kokku kuupäeva, mil märgid peavad valmis olema. Enamasti on rinnamärkide tellimine seotud mõne ürituse toimumisega, kus neid märke vaja on, ja ükski ettevõtmine pole veel meie pärast ära jäänud – kõik märgid on õigel ajal valmis saanud.

Nüüd ei pea sina rohkem midagi tegema ja saad oma igapäevaste tegemiste juurde naasta. Meie hakkame aga rinnamärke valmis tegema.

Kuidas sa märgid kätte saad?

Selleks on kaks võimalust: kas tahad ise neile järele tulla või saadame need kulleriga. Meile sobivad jällegi mõlemad variandid.

Kas pole nii, et kui siiani kahtlesid, kas ikka soovid rinnamärke tellida, siis nüüd ei jõua juba ära oodata, millal need valmis saavad?

Vaata meie tehtud rinnamärkide galeriid klikkides siin.

Vaata sellest postitusest, kuidas käib rinnamärkide valmistamine meie kullassepatöökojas.

Kui soovid rinnamärke tellida, siis võta meiega ühendust

E-post: info@romantavast.ee
Telefon: 6 997 302

[contact-form-7 id=”5763″ title=”Tagasiside vorm rinnamärgid”]

Rinnamärgid, Staažimärgid , , , , , , , , , ,