Tööpakkumine – CNC-operaator/vormivalmistaja

Otsime endale toredat ja töökat kolleegi, kes vastutaks pressvormide ja valumudelite valmistamise eest.

Pressvormide ja valumudelite valmistamine on suurt täpsust nõudev ja vastutusrikas töö. See on väga tähtsal kohal Roman Tavasti tootmisprotsessis ja on vahelüliks disaineri tehtud kujunduse ning kullassepatöö vahel. Pressvormist või valumudelist sõltub suurel määral meie toodete kvaliteet.

CNC pink millega vormivalmistaja pressvorme teeb

Pärast seda, kui kujundus on tehtud ning tellimus töösse pandud, on vaja valmistada pressvorm, millega toodet pressima hakatakse. Siin tulebki mängu pressvormivalmistaja. Valmis kujunduse põhjal CNC programmi koostamiseks kasutame ArtCam JewelSmith programmi.

Soome Vabadussõja sajanda aastapäeva rinnamärk

Hea tulemuse saavutamiseks on vaja suhelda ka disaineri ja töökoja meistriga, et leppida kokku täpsed parameetrid, millele loodav pressvorm vastama peab. Mõnikord on vaja teha ka 3D jooniste korrektuure või ka ise 3D fail algusest lõpuni luua.

Valmis pressvorm karastatakse nind sellega pressitakse toodete toorikud, millest kullassepad ja emailijad valmistavad kaunid rinnamärgid, mansetinööbid või teenetemärgid meie klientidele.

KULLASSEPATÖÖKOJA CNC-OPERAATOR/VORMIVALMISTAJA

Tööülesanded

  • terasest pressvormide valmistamine CNC pingiga ning sellele eelnev tööfailide ettevalmistamine
  • mudelite printimine 3D printeriga
  • erinevate toodete graveerimine (lusikad, medalid jne)
  • 3D kujunduste korrigeerimine ja vajadusel kujundamine

Nõudmised kandidaadile

  • huvi ja tahe CNC pinkidega tööks
  • huvi 3D disaini vastu ja oskus kasutada 3D CAD/CAM programme
  • tehniline taip, õppimisvõime ja iseseisvus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb

  • kogemus metallide ja metallitööga
  • kogemus CNC pinkide seadistamisel ja kasutamisel
  • kogemus 3D kujunduste tegemisel
  • inglise, vene ja ka soome keele oskus

Omalt poolt pakume

  • kaasaegset töökeskkonda ja toredaid töökaaslaseid
  • huvitavat tööd ja võimalust valmistada tooteid klientidele üle maailma
  • head palka hea töö eest (palk ca 1100-1500 eurot kätte)
  • iseseisvust ja vastutust

Kui soovid selle töö kohta rohkem lisainfot, siis helista või saada e-mail.

TÖÖKUULUTUS CV.EE keskkonnas:

Kontaktinfo:
Eivor Maiväli
tegevjuht
eivor@romantavast.ee
tel 56 616 516

Palun kliki “Meeldib” või “Jaga” ning aita leida meil parim töötaja ja oma sõbral/tuttaval parim töökoht.

Roman Tavast