Roman Tavasti stipendium 2015

Kuulutame välja konkursi XVII Roman Tavasti nimelise stipendiumi väljaandmiseks silmapaistvale noorele ehtekunstnikule, kullassepale, disainerile või muidu heade ideedega inimesele, kes suudab ja tahab panustada Eesti kullassepatööstuse ning ehte- ja märgikunsti arendamisesse.


Roman Tavasti nimelist stipendiumi on välja antud 1998. aastast. Stipendiumi annab välja Eesti Rahvuskultuuri Fondi juurde loodud Roman Tavasti allfond.

Roman Tavasti stipendium 2015

 

1000 euro suurusega stipendiumi eesmärgiks on leida uusi ja säravaid loovinimesi, kes suudavad ja tahavad panustada ehte- või märgidisaini ning -tootmise arendamisesse. Stipendiumile on oodatud kandideerima kõik, kes tunnevad, et just neil on pakkuda midagi uut – olgu selleks mõni uus ja silmapaistev ehe, hea disainiidee või kavand, enneolematu tehniline võte ehete või märkide valmistamiseks või mõni muu selle valdkonnaga haakuv idee. Konkursile esitatud valmisehete juures hinnatakse ka nende tootmiskõlblikkust. Konkurss on kandideerijapõhine ning üks inimene võib esitada rohkem kui ühe ehte, objekti või idee.

Stipendiumile kandideerimiseks on vaja esitada konkursitöö koos vabas vormis avaldusega hiljemalt 19. novembriks 2015 osaühingu Roman Tavast kontorisse aadressil Kadaka tee 36, Tallinn.

Lisainfo:

http://romantavast.ee/et/roman-tavast/stipendium/

tel 56 616 516
Eivor Maiväli
OÜ Roman Tavast
info@romantavast.ee

Roman Tavast ,