Valmistasime rinnamärgid Soome Vabadussõja sajandaks aastapäevaks

Soome Vabadussõja Mälestusselts alustas oma märgiprojektiga väga varakult – kolm aastat enne seda kui märke vaja oli. Tuginedes kvaliteedi ja hinna suhtele valiti Roman Tavast rinnamärkide valmistajaks.

Soome Vabadussõja sajanda aastapäeva rinnamärkSoome Vabadussõja sajanda aastapäeva rinnamärk

 

Rinnamärgi kujundamine ja valmistamine

Rinnamärgi kujunduse etaloniks saime kunstnik Aarno Karimo ligi 80 aastat tagasi kujundatud rinnamärgi. Rinnamärgist tegime esmalt 3D mudeli, mida vastavalt kliendi soovidele protsessi käigus muutsime. Kuna tellimus oli võrdlemisi mahukas, siis kindluse mõttes tegime kõigepealt märgist kümmekond näidist. Klient jäi nendega väga rahule ja nii võisime alustada 5000 märgi tootmist.

Soome Vabadussõja sajanda aastapäeva rinnamärgi kujundusRinnamärgi kujundamine

 

 

Kliendi tagasiside

Otsustasime tellida pidulikud rinnamärgid 16. mail 2018 toimuva 1918. aasta Soome Vabadussõja sajandaks aastapäevaks. Eeskujuks oli 1938. aastal kunstnik Aarno Karimo kujundatud ning Vabadussõdalaste Liidu jaoks tehtud 20. aastapäeva mälestusmärk. Uuele rinnamärgile tehti autoriõiguste omaniku loal väikesed muudatused – muudeti aastaarve ja märk tehti väiksemaks.

Koostöö Roman Tavastiga oli lihtne ja edukas. Saime kiiresti 3D kavandi, mille pärast muudatuste tegemist kiiresti ka kinnitasime. Veidi hiljem valmisid juba päris näidised, mis oma olemuselt, kvaliteedilt ja viimistluse seisukohast olid just sobivad. Tellisime 5000 rinnamärki ja ka need saime kätte väga kiire tarneajaga.

Oleme oma uue märgiga väga rahul. Selle abiga on tore viia läbi meile olulisi sündmusi seoses 1918. aasta Vabadussõja lõpuga. Roman Tavasti ettevõtte valimine rinnamärkide valmistajaks oli hea otsus, asjaajamine firmaga oli paindlik ja viis vajaliku tulemuseni. Ka hinna-kvaliteedisuhe oli hästi paigas.

Kindralmajor (reservis) Kalervo Sipi / Vapaussodan Perinneliitto

Kliendikogemus, Rinnamärgid , , , , , , ,