Rinnamärgid Liverpooli Ülikooli vabamüürlaste loožile

Kujundasime ja valmistasime rinnamärgid Liverpooli Ülikooli vabamüürlaste loožile nr 4274. See loož moodustati ülikooli töötajatest, vilistlastest ja üliõpilastest aastal 1921. Asutajate hulgas oli sõjaväelane ja poliitik 17. Derby krahv Edward Stanley, ülikooli asekantsler John George Adami ja poliitik, filantroop ja tööstur Leverhulme’i vikont William Lever ning mitmed professorid, vilistlased ja üliõpilased.

Tänapäeval on loož avatud sarnaste huvide ja kontaktidega üliõpilastele, vilistlastele ja töötajatele nii Liverpooli, kui ka teistest ülikoolidest.

Liverpool Lodge rinnamärk

 

Rinnamärgi teostamisel on kasutatud kahte kuumemaili – läbipaistmatud tumesinist ja läbipaistvat oranži, märk on hõbetatud.

Kliendi tagasiside

Rinnamärgid tellis meie käest Looži liige, Eesti aukonsul Suurbritannias, Kai Hughes. Klient jäi kujunduse ja rinnamärkide kvaliteediga väga rahule ning saatis meile alloleva tagasiside:

“A very big thank you for all your advice and patience in helping us to design and produce a truly stunning lapel badge for our Lodge. The quality and detail is excellent.”

Kliendikogemus, Rinnamärgid , , , , , , ,