Rinnamärgid kaasaegse kunsti galeriile Tate Modern Londonis

Londonis asuv rahvusvaheline kaasaegse kunsti galerii Tate Modern soovis igaaastasel gaalal tunnustada oma rahvusvahelise nõukogu liikmeid millegi erilisega.

Üks nende enda kunstnikest joonistas valmis mitu erinevat ideekavandit rinnamärgi jaoks. Valisime nendest ühe kavandi välja ja tegime vajalikud muudatused, et rinnamärgid oleks tehniliselt teostatavad.

Rinnamärk kaasaegse kunsti galeriile Tate Modern LondonisRinnamärk kaasaegse kunsti galeriile Tate Modern Londonis

 

 

Rinnamärkide kujundamine ja valmistamine

Rinnamärgi kavandi idee lühikokkuvõte oli järgmine:

Oma saba sööv madu on renessansiaegane igaviku sümbol. T tähistab Tate galeriid. Madu T-tähe peal tuleneb Moosese ja Brazen Serpenti (Vana Testamendi) ikonograafiast, millel on kaks peamist tähendust. Üks neist sümboliseerib kaitset ja koosolemist, teine valede ebajumalate kummardamist.

Rinnamärgi kujundamine kaasaegse kunsti galeriile Tate Modern LondonisRinnamärgi kujundamine kaasaegse kunsti galeriile Tate Modern Londonis

Kujundlikud vihjed vabamüürlusele ja katoliiklikele sektidele on tahtlikud ja loodetavasti ka meelelahutuslikud, kuid kindlasti ka natukene provokatiivsed. Rinnamärgi eesmärk on kõnetada ja tekitada diskussiooni ning samas luua ühtekuuluvustunnet.

Rinnamärk on pressitud 925 hõbedast, kuumemailitud ning oksüdeeritud. Ka Roman Tavasti jaoks oli see mingis mõttes unikaalne projekt. Tavaliselt  kuumemail lihvitakse, kuid antud juhul  jätsime emaili lihvimata, et mao 3D effekt tuleks paremini esile.  Esialgse disaini kohaselt pidid rinnamärgi hõbedased osad olema läikivad, kuid väärikama mulje saavutamiseks otsustasime hõbeda oksüdeerida.

Rinnamärgi 3D kujundamine kaasaegse kunsti galeriile Tate Modern LondonisRinnamärgi 3D kujundamine kaasaegse kunsti galeriile Tate Modern Londonis

 

Kliendi tagasiside:

Tate Galerii inimesed arvasid, et tulemus oli fantastiline ning rinnamärk väga kõrge kvaliteediga.

 

Originaalpostitus:

Lapel Pins for World famous Tate Modern Gallery

Kliendikogemus, Rinnamärgid , , , , , , , ,