Gerard Butler kannab Roman Tavasti rinnamärki filmis “London Has Fallen”

4. märtsil 2016 oli Hollywoodi filmi “London Has Fallen” maailma esilinastus ja see tõi kinokassadesse esimese nädalavahetusega üle 20 miljoni dollari. Meie valmistasime selle filmi jaoks tõenäoliselt väikseimad rekvisiidid (US Secret Service’i rinnamärgid), aga need on selgelt nähtavad nii filmi plakatitel kui ka kinolinal.

Eesti kinodes saab filmi vaadata alates 1. aprillist 2016.

London has fallen G. ButlerGerard Butler kandmas Roman Tavasti valmistatud US Secret Service’i rinnamärki

Filmi peaosas on Gerard Butler, kes kehastab salateenistuse agenti. Tema missiooniks on päästa Ameerika Ühendriikide president, keda kehastab Aaron Eckhart. FIlmis mängivad ka Morgan Freeman ja Angela Bassett.

London Has Fallen Poster“London on langenud” plakat

Rinnamärgid

Filmi jaoks valmistatud rinnamärgid pidid olema väga hea kvaliteediga, kuna neid näidatakse ka suures plaanis. Valmistasime rinnamärgid hõbedast ning katsime need kvaliteetsete kuumemailidega.

US Secret Service rinnamärkRoman Tavasti valmistatud rinnamärk filmi “London on langenud” jaoks

London has fallenGerard Butler kandmas Roman Tavasti valmistatud US Secret Service’i rinnamärki filmis “London on langenud”

London has fallen kaader filmistAaron Eckhart ja Gerard Butler filmis “London on langenud”

Inglisekeelset postitust näed meie UK kodulehel: Gerard Butler wearing a lapel pin made by Roman Tavast in the London Has Fallen movie

Loe meie UK kodulehelt kuidas rinnamärke valmistati: Lapel pins for a Hollywood movie “London Has Fallen” starring Gerard Butler, Aaron Eckhart and Morgan Freeman

* Images in this post are used for news reporting (fair use)

Kliendikogemus, Rinnamärgid , , , , , , , ,