100 päeva märk alustavale õpetajale

MTÜ Alustavat Õpetajat Toetav Kool on sündinud kodanikualgatusena viie hiljutise alustava õpetaja eestvedamisel. Soovides toetada õpetajate järelkasvu ning uute õpetajate sujuvat ja sisukat sisseelamist õpetajatöösse, arvestab alustavat õpetajat toetav kool eripärasid, mis kaasnevad õpetajatöö alustamisega. Toetades uut traditsiooni esimese 100 õpetajapäeva tähistamiseks, on loodud spetsiaalne 100 õpetajapäeva märk.

Märk alustav õpetaja 100100 õpetajapäeva märk alustavale õpetajale

See on märk, kust leiab sümbolina meie eesti keele erilise tähe, õpetaja-sõna esimese tähe. Märgis peitub number sada, mis loob visuaalse seose ka Eesti 100. sünnipäevaga, ning lõpmatuse sümbol, kandes mõtet, et õpetaja mõjutab igavikku.

Tänavune tunnustuse jagamine on esimene omalaadne ettevõtmine, millest loodetakse kujundada traditsiooni.

Märgi kujundamine ja valmistamine

Märk on valmistatud 925 hõbedast ja selle läbimõõt on 18 millimeetrit. Tumedamad hõbeda pinnad on madalamad ning matid. Märgi tagaküljele graveeritakse õpetaja initsiaalid, õppeaasta number ja märgi number.
Märki saab tellida rinnamärgi või keti ripatsi kujul.

Märk alustav õpetaja 100 kujundamineAlustava õpetaja 100 õpetajapäeva märgi kujundamine

Kliendi tagasiside

On suur rõõm, kui koostöös sünnib midagi suuremat. Aitäh, et aitasite luua Eesti 100. sünnipäevaks uue traditsiooni – 100 õpetajapäeva tähistamise!

Traditsiooni rikastab seesama märk toredasti ja väärikalt. Kogu protsess kulges sujuvalt ja tulemus on just selline, millest unistasime. Palju tänu meie projektijuhile Kaljule ja kogu te meeskonnale!

Parimad soovid!
Triin Noorkõiv

Kaelaehted, Kliendikogemus, Rinnamärgid , , , , , ,