Soovitused lõpusõrmuste tellimisel

Et lõpusõrmuste tellimine õnnestuks ning iga sõrmuse omanik saaks seda uhkusega kanda, anname mõned soovitused, mida nende tellimisel silmas pidada.

Kui olete meiega sõrmuste asjus ühendust võtnud ja otsustanud need meie juurest tellida, aitame teid muidugi kogu protsessi vältel ning vastame kõigile küsimustele. Siin on aga nõuanded, et saaksite ennast juba pisut ette valmistada – siis teate, mis teid ees ootab.

Järveotsa Gümnaasiumi lõpusõrmusLihtne valatud lõpusõrmus Tallinna Järveotsa Gümnaasiumile

Alustage lõpusõrmuste tellimisega varakult

Aja planeerimine on asi, millega on võimalik kõige enam mööda panna. Kui te võtate meiega ühendust kaks nädalat enne sõrmuste kättesaamise tähtaega, siis me teid enam kahjuks aidata ei jõua.

Meie soovituseks on alustada lõpusõrmuste tellimise protsessiga kaks kuni kolm kuud enne seda, kui sõrmused plaanitakse sõrme panna. Siis jääb aega disaini valmimiseks, tellimuste kogumiseks ning sõrmuste valmistamiseks. Kui disain on valmis ja tellijate nimekiri koos, läheb sõrmuste valmistamisele umbes kuu.

Üks soovitus veel. Valige koolist või klassist üks inimene, kes meiega suhtlema hakkab. Siis on kogu info ühes kohas ja ei teki mingeid hilisemaid arusaamatusi.

Enne disaini peale mõtlemist valige hinnaklass

Sõrmuste tellimise protsessis tuleks esimesena mõelda sellele, millised on teie rahalised võimalused, sest iga kord ei taha need ning soovitud disain kokku passida.

Kõik lõpusõrmused on valmistatud hõbedast. Suures plaanis jäävad sõrmused kolme hinnaklassi.

  1. Soodsaim lõpusõrmustest on lihtne valatud sõrmus. Tegemist on sõrmusega, millele väga keerukaid kujutisi peale teha ei saa, aga mis näeb sellegipoolest kena välja.

Lõpusõrmused Sütevaka Humanitaargümnaasiumile

2. Keskmisesse hinnaklassi kuulub emailitud sõrmus, mille plaadiosa on kumer nagu sõrmus ise.

3. Kalleimasse hinnaklassi kuulub sirge plaadiga sõrmus, mis on valmistatud kahest eraldi detailist – plaadist ja sõrmusest.

Tallinna Muusikakooli lõpusõrmus

Soovitused lõpusõrmuse disaini valimisel

Kõige esimene soovitus on tulla oma mõtetega meie juurde – ise pole vaja sõrmuse disaini valmis joonistada.

Kasutada võib näiteks kooli logo või mõnda muud kooli või selle asukohaga seotud kujundit ja mustrit. Piiranguid muidugi ei ole, peaasi et tulemus jääks kaunis ja kandjatele meelepärane.

Mõnikord antakse meile ette ainult logo, mõni kujutis või meie kodulehel olev foto varem tehtud sõrmusest.

Meie juurde võib tulla ka lihtsalt n-ö valge lehena ilma konkreetsete ideedeta. Sel puhul aitame täpsustavate küsimustega ning pakume välja oma ideid. Ilusate ja väärikate sõrmusteni oleme jõudnud iga kord.

Kõike, mida paberile annab joonistada, hõbedasse valada ei saa

Oleme kokku puutunud sellega, et meie juurde tullakse väga detailsete arvutis või käsitsi joonistatud kavanditega. Paraku on nii, et kui sellised kavandid vähendada sõrmuse reaalsesse mõõtu, siis pole kujutis enam eristatav.

See on täiesti arusadav, sest abiturientidel ei ole ehtekunstniku kogemust ning meie jaoks on ka hästi mõistetav koolilõpetajate soov niivõrd tähtsa asja tellimisse oma panus anda. Soovitame aga disaini julgelt meie hooleks jätta.

Lõpusõrmus Suure-Jaani GümnaasiumileEmailitud lõpusõrmus Suure-Jaani Gümnaasiumile

Mõelge lennusõrmuste asemel koolisõrmustele

Kui tegemist on väiksema kooliga, siis ei ole mõttekas tellida igale lennule eri kujundusega sõrmuseid. Iga kujundus vajab oma vormi, millel on oma hind, ning seega on mõistlik tellida n-ö kooli-, mitte lennusõrmused. Info, mis puudutab lendu vm, graveerime sellisel juhul sõrmuste sisse.

Koolisõrmus on soodsam ning tekitab ühtsustunnet lendude vahel.

Koolisõrmusel on tegelikult veel üks eelis. Kuna disainimine ei võta enam eraldi aega, saab sõrmused tellida juba abituuriumiaasta keskel. Viimasel kooliaastal sõrmust kanda on vast uhkemgi tunne kui pärast kooli.

Soovitame keskmise laiusega sõrmuseid

Sellel on lihtne põhjus. Sõrmused peaksid sobima nii poistele kui tüdrukutele ja seepärast olgu see pigem laiem kui kitsam. Kindla peale minek on keskmine laius.

Usaldage meie disainereid

Viimaseks soovitame teil meid usaldada. Oleme lõpusõrmuseid teinud väga kaua ja koostöös teiega kujundame ning valmistame teile sõrmused, mida te saate veel kaua uhkusega kanda.

Võtke meiega ühendust

E-post: info@romantavast.ee
Telefon: 6 997 302

[contact-form-7 id=”5284″ title=”Tagasiside vorm sõrmused”]

Koolisõrmused, Lõpusõrmused , , , , , , , , , ,