139,00 

Ehtesari “RT Heritage” on loodud Roman Tavasti ettevõtte 100. aastapäeva auks, põimides omavahel ettevõtte ajaloolise pärandi ja kaasaegse disaini.

Disain ammutab inspiratsiooni mitte ainult Roman Tavasti logo rombielemendist, vaid ka 1930ndate art deco stiilist, tuues esile selle ajastu elegantsi ja geomeetrilised motiivid. Ehtesari ühendab endas 925 hõbeda, kuumemaili ja mitmekihilisuse, rõhutades Roman Tavasti ajaloolist meisterlikkust ning disainipärandit.

Laos

Kirjutage siia tekst, mida soovite graveerida käeketi tagaküljele. Näiteks: “Minu kallile!”. NB! Graveeringuga tooteid ei saa tagastada ega vahetada.

Tootekood: 4319 Kategooriad: , ,
Kirjeldus

Kirjeldus

Ehtesari “RT Heritage” on loodud Roman Tavasti ettevõtte 100. aastapäeva auks, põimides omavahel ettevõtte ajaloolise pärandi ja kaasaegse disaini. Ehtesarja autoriks on andekas ehtekunstnik Liina Lõõbas, ja kõik ehted on valminud Roman Tavasti töökojas meistrite käte all. Disain ammutab inspiratsiooni mitte ainult Roman Tavasti logo rombielemendist, vaid ka 1930ndate art deco stiilist, tuues esile selle ajastu elegantsi ja geomeetrilised motiivid.

Ehtesari ühendab endas 925 hõbeda, kuumemaili ja mitmekihilisuse, rõhutades Roman Tavasti ajaloolist meisterlikkust ning disainipärandit.

See elegantne käekett sisaldab logolt pärinevat ketilülide rombimotiivi.

Valmistatud 925 hõbedast. Käeketi  mõõt on 15,5cm, kaal on ca 1,7 grammi.
Käekett on pakendatud kinkekarpi. Tasuta transport üle Eesti alates 99 eurosest ostukorvist.