Mansetinööpide kujundamine ja valmistamine

Mansetinööbid

Mansetinööbid on väärikas kingitus olulistele inimestele. Sümboolikaga ehteid kasutatakse palju ka organisatsioonide siseselt näiteks vormiriietuse osana või organisatsioonilise kuuluvuse näitamiseks.

Paljudel prestiižikatel klubidel, ettevõtetel ja koolidel on oma sümboolikaga  mansetinööbid. See on hea võimalus tekitada ühtekuuluvust ning ühist visuaalset joont.

mansetinööbid

Hästi kujundatud mansetinööbid ei ole pelgalt reklaamkink koostööpartnerile või külalisele vaid sellest võib saada armastatud ehe igapäevaseks kandmiseks. See, et te kandjal meeles püsite on garanteeritud. Erinevate suhete väärtustamine silmapaistvate kingituste näol on hea viis näitamaks selle suhte erilisust ja olulisust.

Oleme valmistanud mansetinööpe paljudele klientidele, nimekaimad on kindlasti Riigikogu Kantselei, Välisministeerium, Tallinna Linnavalitsus, Eesti Pank, Swedbank, Nordea, Helsingi Börsiklubi, Tallinna Reaalkool ja paljud teised.

Loe meie blogist kuidas luua ja kasutada firmaehteid.

Kliendid meistKüsi lisa

Rinnamärgid | Teenetemärgid

Lipsunõelad | Prossid ja rinnanõelad | Kaelaehted | Ärikingitused | Medalid ja mündid

Mansetinööpide galerii

Kuidas tellida mansetinööpe?

Iga meie teostatud töö luuakse kolme-etapilise teekonna käigus.
 1. 1
  Visioon

  Visiooni etapis analüüsime läbi kliendi või meie poolt tehtud visandi ning töötame selle põhjal välja läbimõeldud disaini. Ehted ja märgid on väikesed ja iga detail mängib nende juures olulist rolli – seetõttu keskendume esmajärjekorras sümbolite  selgusele ning seame iga töö puhul eesmägiks toote esteetilisuse, materjalikasutuse põhjendatuse ja vastupidavuse.

 2. 2
  Teostus

  Teostamise etapis anname tootele vormi, kasutades selleks meie meistrite käsitööoskuste ja tänapäevase tehnika parimat kombinatsiooni.

 3. 3
  Valmis toode

  Valmis toote pakendame kinkekarpi, andmaks sellele auväärselt terviklikku ja esteetilist vormi.

MIDA ÜTLEVAD KLIENDID

REFERENTSID

Küsige lisa

Saatke meile päring ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Nimi

Email

Telefon

Teie kiri

Lisa fail (kuni 2 MB)