Valmistasime kaunid firmaehted A. Le Coqile

 

Oleme valmistanud korporatiivehteid paljudele klientidele. Mitmedki ettevõteted on otsustanud luua oma korporatiivehted. See on hea võimalus tekitada ühtekuuluvust ning ühist visuaalset joont. Need võivad olla ehted, mis sobivad austusavalduseks töötajatele ja koostööpartneritele ning mida kantakse uhkusega igapäevaselt.

A. Le Coq pöördus meie poole sooviga väljatöötada firmaehted, mida kinkida oma töötajatele tööjuubelite puhul. Esimeseks tööjuubeliks loetakse kümneaastat töötamist, edasi märgitakse tööjuubeleid iga viie aasta järgi ehk pärast 15, 20, jne aastast töötamist.

A Le Coq kaelaripats

Naistele kingitakse kuumemailitud kaelaehe koos hõbeketiga ning meestele mansetinööbid. Ripatseid ja mansetinööpe kingitakse esimeste tööjuubelite puhul ning mansetinööbid varieeruvad vastavalt tööjuubeli suurusele alates hõbedastest ja lõpetades kullatud musta emailiga mansetinööpidega.

ALeCoq mansetinööbid

Kahepoolse kaelaehte ning mansetinööbid kujundas meie kunstnik Kairin Koovit.

Meestele mõeldud mansetinööpe on kolme erineva teostusega, mida kingitakse vastavalt tööstaažile. Hõbedast valmistatud ja oksüdeeritud mansetinööbid, hõbedast ning kullatud mansetinööbid ja hõbedast, kullatud ning musta kuumemailiga kaetud mansetinööbid.

Mansetinööpide kujundamine
Mansetinööpide kujundamine

Naiste kaelaehted on valmistatud 925 hõbedast. Kaelaehte ühel poolel on kujutatud A Le Coqi logo, samas teise poole disain on saanud inspiratsiooni kliendi tegevusvaldkonnast – tegemist on stiliseeritud mullitava õllega, mis on teostatud läbipaistva kuumemailiga.

A. Le Coq ripatsi kujundus
Kahepoolse kaelaehte kujundamine