Ärikingituste kujundamine ja valmistamine

Ärikingitused

Tihti leiavad ettevõtete juhid ja turundusinimesed ennast olukorrast, kus koostööpartnerile oleks vaja väärikat kingitust kuid erinevate reklaamkingituste firmade kataloogid on juba ammendunud ning pole leida midagi tõeliselt väärikat olulisele partnerile.

Siin saame tulla appi meie ning pakkuda erinevaid väärtuslikest metallidest ning traditsioonilist viisi valmistatud tooteid. Meie kliendid on meilt tellinud näiteks mansetinööpe, lipsunõelu, prosse, rinnamärke, tänumedaleid ja palju muud väärikat.

ärikingitused

Erilisemad ärikingitused on näiteks puhtast kullast visiitkaardid lasergraveeringuga, hõbedast viinapitside komplekt ettevõtte logoga, mis on pakendatud käsitsi valmistatud nahkkarpi või väärispuidust tänuplaat, millele on kinnitatud ettevõtte logo ja plaat graveeringuga.

Kliendid meistKüsi lisa

Rinnamärgid | Teenetemärgid

Mansetinööbid | Lipsunõelad | Prossid ja rinnanõelad | Kaelaehted | Ärikingitused | Medalid ja mündid

Ärikingituste galerii

Kuidas tellida ärikingitusi?

Iga meie teostatud töö luuakse kolme-etapilise teekonna käigus.
 1. 1
  Visioon

  Visiooni etapis analüüsime läbi kliendi või meie poolt tehtud visandi ning töötame selle põhjal välja läbimõeldud disaini. Ehted ja märgid on väikesed ja iga detail mängib nende juures olulist rolli – seetõttu keskendume esmajärjekorras sümbolite  selgusele ning seame iga töö puhul eesmägiks toote esteetilisuse, materjalikasutuse põhjendatuse ja vastupidavuse.

 2. 2
  Teostus

  Teostamise etapis anname tootele vormi, kasutades selleks meie meistrite käsitööoskuste ja tänapäevase tehnika parimat kombinatsiooni.

 3. 3
  Valmis toode

  Valmis toote pakendame kinkekarpi, andmaks sellele auväärselt terviklikku ja esteetilist vormi.

MIDA ÜTLEVAD KLIENDID

REFERENTSID

Küsige lisa

Saatke meile päring ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Nimi

Email

Telefon

Teie kiri

Lisa fail (kuni 2 MB)